T.C.
AYVACIK KAYMAKAMLIĞI

 PROTOKOL LİSTESİ


 

(A)

 

1- Emre YEŞİLBAŞ                Kaymakam

 

2-                         Samsun Milletvekilleri



                1-Ahmet DEMİRCAN                      6- Hasan Basri KURT


                2-Hüseyin EDİS                               7- Hayati TEKİN

                3-Çiğdem KARAARSLAN
                8- Erhan USTA

                4-Akif Çağatay KILIÇ
                      9-Kemal ZEYBEK

                5-Fuat KÖKTAŞ  

     

3- Mustafa BELUR                        Belediye Başkanı

 

(B)

 

4- Burak Bora YAZGAN              Jandarma Komutanı J. Asb. Kıd. Bçvş.

 

5- Nevzat ŞAHİN                      İlçe Emniyet Amiri V.

 

6- Askeri Erkan                         Kaymakamlıkça Belirlenecek Sayıda Garnizon

                                                       Komutanlığınca Tespit Edilecek Silahlı Kuvvetler

                                                       Mensupları (5)

 

7- Aysel YELEKİN                        Noter

 

8- Kadir KIZILKAN                  İktidar Partisi (AKP.) İlçe Başkanı

 

9- Halil İbrahim BİLAL              Ana muhalefet Partisi (CHP.) İlce Başkanı

 

10- Ali DUMAN                       T.BM.M.'de Grubu Bulunan Siyasi

                                                          Parti (MHP.) İlce Başkanı

 

11- Şükür KÜÇÜK                   İlçe Müftüsü

 

12- Ömer ÇORUH                     Tapu Müdürü

 

13- Kemalettin ÇELEBİ             EÜAŞ İşletme Müdürü

 

14-  Ali GÜLÜNAY                      Yedaş İşletme Şefi

 

15- Telat AKTAŞ                       Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü

 

16- Barış PADEM                      İlçe Gıda. Tarım ve Hayvancılık Müdürü

 

17- Fatma YİRMİBEŞ                Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü

 

18- Nurettin EDİS                     İlçe Yazı İşleri Müdürü

 

19- Servet AŞÇIOĞLU               İlçe Nüfus Müdürü V.           

 

20- Durmuş PEKEL                       Mal Müdürü 

 

21- Süleyman AK                     İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

22- Dr. Cansu SÖZEN                İlçe Sağlık Müdürü

 

23- Kemal YAKUT                      PTT Müdürü

 

24-İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Belirlenecek İlk.Orta ve Lise Okul Müdürleri (3)

 

25- Esra YEŞİLYURT                   TC. Ziraat Bankası Şube Müdürü

 

 (C)        

 

26-                        Belediye Meclisi Üyeleri

 

        1-Kemalettin GÖKÇE                9-Hüseyin AKSOY                      

 

        2-Ali YİĞİT                            10-Yılmaz ERSOY

 

        3-Ayşe SOYCAN                     11-Cemal GÜLER

 

        4-Süleyman MUTLU                12-Mustafa COŞKUN

 

        5-Mehmet DUMAN                  13- Hamdi TÖRE

 

        6-Ahmet SARIOĞLU               14-Rahim DUMAN

 

        7- Cevdet YALÇINTAŞ            15-Hüseyin KALAYCI

 

        8- Baki ATMACA                                            

 

(D)

 

27-  Meslek Kuruluşları-Kamu Yararına Çalışan Dernek Başkanları

 

        1- Erdal AVCI            Ziraat Odası Başkanı

 

        2- Ali SEVEN            Türkiye Kızılay Derneği Şube Başkanı


Not: İlçede Teşkilatı Bulunmayan Kamu Kurum ve Kuruluşları Çıkartılarak Düzenlenmiştir.

 

Ulusal ve Resmi Bayramlar İle Mahalli Kurtuluş Günleri Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliğinin 4.md.nin (b) bendinin alt 2. fıkrası, 7. md.nin (b) bendinin alt  2. fıkrası gereği  (1) sayılı listeye göre tanzim edilmiştir.10.09.2015