T.C
AYVACIK KAYMAKAMLIĞI
İLÇE PROTOKOL LİSTESİ

 
(A)
1- Mehmet Zahid UZUN         Kaymakam V.
2-                                                                 Samsun Milletvekilleri
        1- Çiğdem KARAASLAN         6- Erhan USTA
        2- Ahmet DEMİRCAN         7- Bedri YAŞAR
        3- Neslihan HACIOĞLU         8- Yusuf Zİya YILMAZ
        4- Orhan KIRCALI         9- Kemal ZEYBEK
        5- Fuat KÖKTAŞ  
3- Halil KALAYCI         Ayvacık Belediye Başkanı
(B)
4- Çağatay BÜYÜKADA         Jandarma Komutanı J.Asb.Kıd.Bçvş
5- Faruk TÜRK         İlçe Emniyet Amiri V.
6- Askeri Erkan
        Kaymakamlıkça Belirlenecek Sayıda Garnizon
        Komutanlığınca Tespit Edilecek 
        Silahlı Kuvvetler Mensupları (5)
7-          Noter
8- Sertaç CAN         İktidar Partisi (Adalet ve Kalkınma Partisi) İlçe Başkanı
9- Halil İbrahim BİLAL         Ana Muhalefet Partisi (Cumhuriyet Halk Partisi) İlçe Başkanı
10- Ali DUMAN         T.B.M.M'de Grubu Bulunan Siyasi Parti (Milliyetçi Hareket Partisi) İlçe Başkanı
11- İlmiza ATMACA         T.B.M.M'de Grubu Bulunan Siyasi Parti (İyi Parti) İlçe Başkanı
11- Yılmaz ÖZBAKIR         İlçe Müftüsü
12- Ömer ÇORUH         İlçe Tapu Müdürü
13- Soner ARSLAN         EÜAŞ İşletme Müdürü
14- Telat AKTAŞ         Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü
15- Barış PADEM         Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü
16- Nurettin EDİS         İlçe Yazı İşleri Müdürü
17- İbrahim KÖK         İlçe Nüfus Müdürü
18- Durmuş PEKEL         İlçe Malmüdürü
19- Süleyman AK         İlçe Milli Eğitim Müdürü
20- Dr. Cansu SÖZEN         İlçe Sağlık Müdürü
21- Kemal YAKUT         PTT Müdürü
22- Elif DEMİRTAŞ         SYDV Müdürü
23- İlçe Milli Eğitim Müdürülüğünce Belirlenecek İlk, Orta ve Lise Okul Müdürleri (3)
24- Yeliz ŞEKER         T.C Ziraat Bankası Müdürü
25-Cengiz KESKİN         T.B.M.M'de Grubu Bulunmayan Siyasi Parti (Saadet Partisi) İlçe Başkanı
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
26- Ali YİĞİT 34- Murat DOĞAN
27- Turan OKUR 35- Bayram SEVEN
28- Yüksel BEYAZOĞLU 36- Hüseyin KESKİN
29- Cemal GÜLER 37- Rüya BELUR ÖZDEMİR
30- Selim AŞIR 38- Hamdi TÖRE
31- Necmi ÖZTÜRK 39- Ertan YILDIRIM
32- Ali YAZICI 40- 
33- Süleyman MUTLU  
(D)
41- Meslek Kuruluşları - Kamu Yararına Çalışan Dernek Başkanları
        1- Erdal AVCI         Ziraat Odası Başkanı
       2- Kadir TÖRE          Muhtarlar Derneği Başkanı

                        Not: İlçede Teşkilatı Bulunmayan Kamu Kurum ve Kuruluşları Çıkartılarak Düzenlenmiştir.
 
                        Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliğinin 4. md.nin (b) bendinin alt 2. fıkrası, 7. md.nin (b) bendinin alt 2. fıkrası gereği (1) sayılı listeye göre tanzim edilmiştir. 24.04.2019